About Farsa

We build trust

We are Farsa Company

Farsa Technical Engineering and Educational Company started its work in the field of providing audio-visual equipment for conference rooms and conference halls, computer and language laboratory systems, and video conferencing and virtual training systems since 1375. So far, this company has cooperated with a large number of organizations, educational centers and universities and has equipped the aforementioned centers with new imported foreign systems.

Our Suggestions

Our Services

Events and Projects

Projects

ویدیو کنفرانس

همزمان با گسترش روابط داخلی و بین المللی سازمان‌‌ها، شرکت‌ها و مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها و لزوم برقراری ارتباط و در زمان های مشخص و لزوم صرف وقت و هزینه بسیار برای انجام این امور، وجود یک راه ارتباطی از راه دور، بسیار کارآمد است. سیستم ویدئو کنفرانس Adobe connect این امکان را فراهم می‌سازد تا افراد، اتاق‌های کنفرانس و سالن‌های همایش متعدد با همکاران، مشتریان و دانشجویان خود در اقصی نقاط جهان به طور همزمان و با هر وسیله ای ارتباط صوتی و تصویری با کیفیت برقرار کرده و به تبادل اطلاعات و آموزش بپردازند.

لابراتوار زبان و کامپیوتر

سیستم Professional Xclass یک مجموعه کامل لابراتوار زبان سخت افزاری و نرم افزاری می‌باشد که جهت آموزشهای هماهنگ و پیشرفته در کلاسهای لابراتوار زبان و یا مولتی مدیای زبان و کامپیوتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این سیستم‌ها اساتید با قابلیت‌های بسیار پیشرفته این سیستم می‌توانند نسبت به انجام امور آموزش زبان پیشرفته همگام با آموزش‌های جهانی اقدام نمایند. این سیستم‌ها به 22 زبان مختلف دنیا قابل ارائه می‌باشد و تا پایان سال 2017 بعنوان سیستم منتخب آموزشی در کشور مورد تایید مراکز مهم دانشگاهی و آموزشی قرار گرفته است.

سیستم و کنفرانس همایش

برگزاری جلسات متعدد در اتاق‌های کنفرانس و یا سالن های همایش با توجه به تعدد افراد و لزوم ارتباط با کیفیت و به دور از همهمه و بی نظمی، نیازمند تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری است. وجود تجهیزات و سیستم کنفرانس باعث می‌شود تا جلسات بدون هیچگونه محدودیت در تعداد افراد، با بهترین کیفیت برگزار گردیده و جلسات را از فرم قدیمی به شکل پیشرفته و با تکنولوژی روز تبدیل میکند. سیستم ایکس کنفرانس (X conference) یک سیستم هوشمندساز سیستم کنفرانس و بسیار پیشرفته می‌باشد که تحول عظیمی در اتاق‌های کنفرانس ایجاد نموده است.

آموزش مجازی

آموزش‌های الکترونیکی به علت حذف محدودیت‌های زمانی و مکانی برای فراگیران، امکان آموزش را در هر زمان و هر مکان برای افراد فراهم خواهد کرد. با توجه به گسترش اطلاعات و عدم امکان حضور همه داوطلبان در کلاس‌ها به علت بعد مسافت، تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌ها به علل گوناگون، هزینه بر بودن رفت و آمد و غیره، سیستم مدیریت هوشمند آموزش (LMS) از طریق آموزش آنلاین و برگزاری کلاس‌های مجازی این امکان را برای همگان فراهم نموده تا در هر زمان و مکان به فرآیند یادگیری پرداخته و همچنین تعطیلی‌های پیاپی و بعد مسافت اخلالی در امر آموزش دانش آموزان و دانشجویان ایجاد نکند.

نظرات

مشتریان ما چه می گویند؟