جهت خرید حضوری می توانید به آدرس شرکت فرسا تهران – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان فاطمی – تقاطع خیابان هیئت و گرد آفرید پلاک 15 ساختمان پارک علم و فناوری دانشگاه مدرس طبقه 5 واحد 501 مراجعه نمایید.

خرید غیر حضوری:

همانطور که اطلاع دارید، فروشگاه اینترنتی فرسا ارسال محصولات ارائه شده را به سراسر ایران ممکن ساخته است، اما درباره چگونگی ارسال کالا، هزینه ارسال و یا مدت زمان ارسال در ادامه توضیحاتی ارائه می نماییم.

تحویل کالا در تهران

ساکنین تهران بزرگ می توانند پس از ثبت سفارش، کالای مورد نظر خود را حداکثر ظرف مدت زمان 24 ساعت دریافت نمایند. بدیهی است که تعدد سفارشات آن روز نیز در مدت زمان تحویل کالا بی تاثیر نخواهد بود

تحویل کالا در سایر شهرستان ها

کارشناسان فروش در کوتاه ترین زمان ممکن فاکتور سفارشات ثبت شده را صادر کرده و کالاهای مورد نظر را آماده ارسال می نمایند. در حالت عادی مرسوله به وسیله تیپاکس ارسال می شود که ظرف مدت زمان 24 ساعت برای شهرهای نزدیک به تهران و 48 ساعت برای شهرهای دور از تهران، تحویل داده خواهد شد. در صورتی که شهرستان مورد نظر فاقد دفتر تحویل مرسولات تیپاکس باشد، مجموعه فرسا موظف است به وسیله یکی از شیوه های ارسال کالا مانند پست، مراکز باربری و یا پایانه های مسافربری حمل و نقل بین شهری بنا به انتخاب مشتری نسبت به ارسال محصول مورد نظر، اقدام نماید. لازم به ذکر است ارسال محصولات هر روز ساعت 6 بعد از ظهر انجام می شود، به استثنا روزهای پنجشنبه که ارسال کالا به وسیله تیپاکس تنها تا ساعت 12 ظهر امکان پذیر است. بنابراین پیگیری کلیه سفارشاتی که بعد از این ساعات ثبت شوند، به روز بعد معوق خواهند شد، همچنین خریدهایی که روز پنجشنبه بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شوند، شنبه قابل پیگیری هستند.

هزینه ارسال:

کالاهای سنگین وزن و یا با حجم بالا

همانطور که می دانید، معیار هزینه ارسال یک کالا وزن و یا حجم آن است.، لذا کالاهایی مانند “انواع باند و اسپیکرهای اکتیو و پسیو اجرای زنده و پاور میکسر” از این دسته مرسولات بوده و هزینه ارسال آن ها به عهده خریدار می باشد.

 

یک هفته مهلت تست و یک سال گارانتی تمامی کالاها

یک هفته مهلت تست برای تمامی کالاها

مجموعه فرسا برای کلیه سفارش های تهران و شهرستان ها مدت یک هفته فرصت تست از زمان تحویل کالا توسط مشتری جهت اطمینان از صحت کارکرد کالای خریداری شده برای مشتریان در نظر گرفته است. چنانچه در این مدت هر گونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده شود، پس از تماس با واحد فروش، در صورت موجود بودن کالا، کالای مرجوعی دقیقا با همان مدل تعویض خواهد شد و در غیر این صورت امکان بازپرداخت وجه وجود خواهد داشت، بنابراین در صورت موجود بودن کالا، وجه مرجوع نخواهد شد. چنانچه هرگونه عدم تطابق با مشخصات فنی کالای خریداری شده با آنچه در جدول مشخصات فنی محصول مورد نظر در سایت وجود داشته باشد، خریدار می تواند در مدت زمان یک هفته فرصت تست کالا نسبت به مرجوع ساختن و یا دریافت مابه التفاوت مشخصات فنی به انتخاب خود اقدام نماید.
توجه داشته باشید که به غیر از موارد ذکر شده، کالا پس گرفته یا تعویض نخواهد شد.

یک سال گارانتی برای تمامی کالاها

چنانچه کالای خریداری شده پس از مدت زمات تست کالا، دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از فروشگاه اینترنتی تهران ملودی اقدام نماید